REALKO > Clan Sıralamaları
knight online pvp
  • Çevrimiçi Oyuncu Sayısı: 7004
  • Duyuru Bugüne Özel KC Satin Alim Yapanlara %50 Bonus KC Hediye.
  • Önemli Oyunu Hemen KO Pvp Indir Basla !
  • Önemli +10,000 Anlik Oyuncu 7/24 KO PVP Server
  • Duyuru Herkesin Esit Olup Hiç Bitmeyen KO Pk Server
  • Duyuru Bugüne Özel KC Satin Alim Yapanlara %50 Bonus KC Hediye.
  • Önemli Oyunu Hemen KO Pvp Indir Basla !
  • Önemli +10,000 Anlik Oyuncu 7/24 KO PVP Server
  • Duyuru Herkesin Esit Olup Hiç Bitmeyen KO Pk Server
  • Duyuru Bugüne Özel KC Satin Alim Yapanlara %50 Bonus KC Hediye.
  • Önemli Oyunu Hemen KO Pvp Indir Basla !
  • Önemli +10,000 Anlik Oyuncu 7/24 KO PVP Server
  • Duyuru Herkesin Esit Olup Hiç Bitmeyen KO Pk Server
#ClanLiderÜyelerBağışlanan PuanToplam Puan
1BaBaYiGiTD4NTEEE2276,684,000368,257,185
2OLdBoySOLdMonteCarLo3673,623,80641,954,051
3ExerCitusSATILLLA354,497,6216,962,413
4CosaNostraj4PPEINHERJARRR1452,870,5005,901,895
5FaRKeTMezZxSirNatsukai1740,580,93013,174,500
6FEARMANSTpCeee1040,198,34433,754,967
7CihadSeyfullah1535,572,764123,247,098
8SALTANATSaltanatSENJUUUUU3329,517,30154,285,186
9DesperadoGALATASARAYY1828,262,82722,948,068
10j46mWIRDDDDDDDDDDDD825,432,0003,768,654
114HazeLNutSHazeLF1KOPUK3821,044,000313,513,042
12AGAiNlExtacy818,648,0001,418,023
13NATEVIRTUSx4Rozzandaltz3118,133,997153,448,460
14AscentoPiracyDUBAAYOOK1814,140,13026,239,386
15Battle4MiddleEarthJust1ce3713,025,83724,446,073
16CodeNamelllReagnaaRlll2211,187,624441,437
17VEN0MtheGanesha3310,827,37843,433,313
18SuperMariooMarioDoctoRRR108,291,2431,622,049
19LegenDSNeverDieLegenDRollingStonesS187,594,7025,163,419
20QuzensYouAreMyOnlyOne145,693,0009,722,306
21BACISOTEEEEEEraj3chNURIMOOOO95,631,92211,394,051
22MeetYourMakerSFairyTalejPardy104,559,33526,476,075
23REPUBLICxOFxTURKEY4SuleyManCAKIRRRRRRR204,478,3737,499,533
24S1KT1RL4NxTurkuaZxLaaParmaLias113,432,0005,038,668
25KillDiggerSKingsWatchAndLearn32,892,0001,087,977
26VALORSVALAKAS112,784,00020,711,042
27INTERMrEirenePazarrr202,372,24334,240,004
28HeavyBrothersSentineLPrimee152,224,00023,502,212
29xHTFSLAWWWWWWWWWWW272,178,00040,612,019
30EFENDILERRRxCOO131,219,76039,824,796
31TheDamnedBLITZZZ9886,000779,638
32MASQUERADEBLACKSMITH5762,00049,242,866
33HelloMadaFAKIRNoCryImposibLee23545,055963,118
34LightningCallRESEEEE4229,00032,474
35SVGANARION10184,00070,124,932
36GhostHunterslEzioAuditore1318,00014,487,214
37VERSCHWORERShiareX111,570,0009,385,266
38KILLFORLIFECLANKFL21,482,0003,627
39TheInceptioNINCEPTON91,396,0002,548,406
40GrumpyiesGrumpyAudrey24767,0003,370,005
41AproNlRELLAAAAAAAAA10420,2747,750,508
42ZZF4NT4STIC4282,000476,370
43HuQQabazFacia00120270,1493,894,745
44UmutsuzEvErkeklerinoSTnoNT5162,000101,600
45TheWesterlandsxRagnarLodBrook15107,0005,584,692
46DemonsOfHelllMornarchHelis3100,400155,538
47DoYouWannaDanceMeDoYouWannaSexMe12012,401,462
48NEPTUNENEPOOO12374,4541,076,125
49FishingCARPYYIYIIYIYYILI9251,1382,865,363
50CarpediemHighwayXavranaquaL161,581,800985,933
51GalataSarayIGs1905I1834,5003,025
52OnLyAkAtSuKiOnLyOtSuTSuKi33672,1002,019,438
53MUPTEZELLERCoNsTaNT1Ne11638,000347,381
54ExercitusSocietasXUQA15549,001336,196
55BANGBROSkelesmeto25451,000923,710
56lnvincibLeFForJustice10274,00022,783,153
57JamesHoldeNSIERRA13230,05011,969,655
58ParsUnityB1G1BABAA1316,543,79210,915,539
59SEKSENSEKiZYAMANNNNNNNNNNNNNNN55,281,18330,235
60REBELSAkhenaton12,000,00099,614
61UnexPecTeDWAREEZ21,402,00093,800
62Covid19Separate321,268,3783,312,641
63COSAAPAZZZ11,172,00079,234
64TributeSIIGodsWhipAttilaII221,114,0001,887,010
65C0SAN0STRAxGODFATHER11,024,0001,587
66KOPSTOKATLAYANJERWYZ1867,000380
67DeathSileNCeGangastesParadise2729,000516
68MJORAFARMLAYNNN14624,000212,152
69AHLAQSUBEErooooMage7546,37829,934
70PaZaLaTeaMPaZaLa6537,22033,989
71SAHiNKOCAKGavuuuatSAHIN2497,0007,900
72RomanticlLouysRAMADAAAAAAAAA25486,7611,565,609
73KonseYGuardiansS2472,805204,618
74KOCEROOPickoo4460,000180,322
75DestinyHiLLKnight0nlinee9439,0145,307,929
76UnitylmperiaLECVATORRRRRR2438,229825,944
77YILDIZLARINALTINDAStaticDiscarge12413,2921,541
78SaintLouisHAKUNAMATATA1392,000963,236
79AsesinosIntrepidosBUGATTIx8364,38915,525
80BouncersOfLightIMPARAT0R13361,812399,542
81BLooDyArrowSHANDEOYKUASEL6341,3001,209,709
82REVISIONxB0RnT0BeBesTx1334,00032,469
83atdesbasyereHALASKAAAAAAAAAAR1298,0005,289
84NOMISSIZxMoonULUBEYYYY1288,000956,407
85ForCrazyRanqerSCassandraBlack17284,00015,557,957
86ManiacArmyGangstaParad1se1284,0001,077,517
87HADIMKOYID3VASTORRR7276,50056,031
88WFUCKYavuzTheConqueror2248,0001,947
89MythArrowItachiUchihaS6228,000222,169
90YESILCICEKSARIPAPATYA3222,00011,357
91PEGASUSxXNoVaExppXx23217,10412,261
92CreationTheFreeBoy2203,00013,093
93RETROSFERBaciyanOksuzBirakan16201,500870,604
94ZeeeZee2200,00012,922
95EFSANE61IPaRSeLLeRRRRI9194,000176,975
96IXISikisenSES18188,79384,574
97HARRYPOTTERDONCUOSMAN5185,0001,146,124
98D3STURGarDOOO11171,38122,849
99DagonBalZTeDoBLoooo6154,0001,233,939
100M00NST4RTeX4S7153,500525,048